Galen Pharm
Korpa

NEUTROGENA GEL ZA UMIVANJE DETOX 2 U 1 150 ML

NEUTROGENA GEL ZA UMIVANJE DETOX 2 U 1 150 ML
NEUTROGENA GEL ZA UMIVANJE DETOX 2 U 1 150 ML
Opis
Delovanje:Neturogena Detox gel za umivanje i maska -  2u1 - formula sa glinom za detoksikaciju koja posebno čisti sve tipove nečistoća i zagađenja. Ma..
Ponuda ističe za:
Dana
Sati
Min
Sek

* Cene važe samo za online kupovinu, cene proizvoda u apotekama se mogu razlikovati od cene na internet prodavnici.

1.547,04 RSD

Cena u apotekama: 1.758,00 RSD

Vaša ušteda 210,96 RSD
  • Lager: Na stanju
  • Brend: NEUTROGENA
  • Šifra proizvoda: 37535
  • Vaša ušteda: 210,96

Delovanje:
Neturogena Detox gel za umivanje i maska -  2u1 - formula sa glinom za detoksikaciju koja posebno čisti sve tipove nečistoća i zagađenja. Maska od gline za čišćenje, obogaćena glikolnom kiselinom, čisti zaostalu nečistoću, masnoću i šminku zadržavajući osnovnu hidrataciju kože. Ova 2 u 1 formula se može koristiti kao dnevno sredstvo za čišćenje ili kao maska za detoksikaciju za dubinsko čišćenje pora, za mekan i blistav ten.

Ne zatvara pore, ne podstiče akne.

Način upotrebe:
Upotrebiti kao sredstvo za čišćenje: naneti na vlažno lice, izbegavajući područje oko očiju. Detaljno isprati. Upotrebiti kao masku: Naneti u jednakom sloju na celo lice, izbegavajući predeo oko očiju. Ostaviti 1 minut da se osuši. Detaljno isprati.

Sastojci:
Aqua, Glycerin, Caolin, Bentonite, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, CI 77891, Trideceth-9, Panthenol, Salycil Acid, Menthyl Lactat, PEG-5, Ethylhexanoate, Sodium Chloride, Xantan Gum, Disodium EDTA, Citric Acid, Glycolic Acid, Sodium Citrate, Sodium Hydroxyde, Parfum, CI 42053.

Pakovanje: 150 ml


Napišite recenziju

Napomena: HTML oznake neće biti izvršene i prikazivaće se kao tekst!
Loše Dobro

Nisam robot!